Harrison Audio 32Cpre+ 500 Series

Preamp mikrofonowy - moduł serii 500

Harrison Audio 32Cpre+ wykorzystuje sprzężony transformatorowo preamp mikrofonowy o wysokim wzmocnieniu z konsoli studyjnej 32Classic, łączy go ze słynnymi filtrami Harrison LP/HP i zamyka w module formatu serii 500. Zainspirowana kultowym Harrisonem 3232, konsola mikserska i przedwzmacniacz 32Classic to amerykańska ikona w nowej odsłonie, zapewniająca brzmienie, które pomogło stworzyć jedne z najbardziej kultowych albumów lat 70-tych i 80-tych. Dzięki 32Cpre+ brzmienie Harrisona jest teraz dostępne w formacie serii 500.

preamp_mikrofonowy_32cpre
Narzędzie do trackingu
32Cpre+ zapewnia płynne wzmocnienie od +20 do +70 dB, zdolne do obsługi szerokiej gamy typów mikrofonów, w tym wstęgowych. Oprócz przełączników 180° Phase, 48V, -20 pad i impedancji HiZ, na przednim panelu znajduje się gniazdo combo XLR ze złączem jack ¼", które umożliwia podłączenie mikrofonu lub instrumentu bezpośrednio do 32Cpre+ bez konieczności dostępu do tylnego panelu racka serii 500.

Legendarne filtry Harrison
Przedwzmacniacz mikrofonowy Harrison nie byłby kompletny bez legendarnych filtrów Harrison. Podobnie jak w oryginalnym 3232 i najnowszej konsoli 32Classic, filtry mają nachylenie 12 dB/oktawę, a filtr górnoprzepustowy ma charakterystyczny szczyt rezonansowy 3 dB. Zakres filtra górnoprzepustowego wynosi 25 Hz - 3,1 kHz, a filtra dolnoprzepustowego 160 Hz - 20 kHz.

Cechy:

  • Brzmienie Harrison.
  • Sprzężony transformatorowo przedwzmacniacz mikrofonowy Jensen JT-MB-CPCA.
  • Wzmocnienie od +20 do +70 dB.
  • Filtry HP i LP z charakterystycznym szczytem rezonansowym 3 dB.
  • Montowane z przodu gniazdo combo XLR ze złączem jack ¼".
  • Przełącznik zasilania phantom 48V.
  • Przełącznik odwrócenia polaryzacji.
  • Przełącznik impedancji HiZ.
  • Dioda LED przesterowania wejścia.
  • Kompatybilny z obudowami w formacie serii 500.
Brzmienie Harrison
32Cpre+ zapewnia ciepłe, bogate brzmienie, z którego słynie Harrison. Pełne niskie pasmo, otwarty zakres średniotonowy i super gładkie, naturalne wysokie tony są tym, czego można oczekiwać od tego sprzężonego transformatorowo przedwzmacniacza mikrofonowego Jensen JT-MB-CPCA. Delikatny roll-off na każdym końcu spektrum częstotliwości i delikatne przesunięcie fazowe stworzone przez transformator o stosunku 1:1 tworzy przedwzmacniacz mikrofonowy, który brzmi tak inspirująco, że będziesz go używać z każdym źródłem.
preamp_mikrofonowy_2

 

g

Poznaj inne od Harrison Audio