Solid State Logic Logo

W swoich głównych założeniach założyciele firmy nie kierowali się chęcią szybkiego zarobku. Zależało im na wynalezieniu nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose serii Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkownika.

Poznaj produkty

Przenośne systemy nagłośnieniowe

Wzmacniacze

Procesory sygnałowe

Głośniki instalacyjne

Nagłośnienie dla konferencji

Przenośne systemy nagłośnieniowe

Przenośne systemy PA Bose Professional wykorzystują zastrzeżone technologie, aby zapewnić najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i mobilność. Nagłośnienie Bose charakteryzuje się wysoką projekcją i klarownością wokalu, silnymi poziomami wyjściowymi na odległość oraz spójnym pokryciem i równowagą tonalną w całym paśmie. Niezależnie od tego, czy jesteś muzykiem solowym, mobilnym DJ-em, czy całym zespołem, przenośne systemy Bose Pro zapewniają najlepszą jakość dźwięku dla Twoich odbiorców.

Wzmacniacze

Bose Professional oferuje szeroką gamę ponad 20 wzmacniaczy, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb. Od wielokanałowych, wysokowydajnych wzmacniaczy mocy do zasilania dużych systemów liniowych, po kombinację wzmacniaczy mniejszej mocy z wbudowanych DSP do zastosowania przy odtwarzanu muzyki tła. Wzmacniacze Bose Professional oferują wysoki poziom skalowalności, konfigurowalności i możliwości łączenia. Opatentowana technologia firmy Bose zapewnia wysoką jakość i niezawodność pracy, popartą gwarancją obejmującą pięć lat od daty zakupu.

Procesory sygnałowe

Różnorodność elastycznych i łatwo konfigurowalnych procesorów dźwięku pomaga zapewnić jakość, możliwości podziału mocy i sterowanie stref dźwięku w instalacjach audio. Procesory Bose Professional tworzą wszechstronne, łatwe do kontrolowania systemy dźwiękowe, które dają możliwość łatwego wyboru źródła, routing sygnałów i kontrolę nad najważniejszymi parametrami dźwięku.

Głośniki instalacyjne

Od ponad 40 lat głośniki Bose Professional cechuje doskonała jakość dźwięku i niezawodność. W wiodących miejscach na świecie, gdzie jakość i równomierne pokrycie jest istotną cechą nagłośnienia. Centra handlowe, audytoria, domy modlitwy, areny sportowe, sklepy, hotele, sale konferencyjne i koncertowe, kluby taneczne i wiele innych miejsc to przestrzenie, które z powodzeniem korzystają z głośników Bose Professional.

Nagłośnienie konferencyjne

Rozwiązania dla sal konferencyjnych i przestrzeni biurowych Bose Work zapewniają prostotę i przejrzystość spotkań online. Videobary, słuchawki i inne urządzenia Bose Professional pomagają wszystkim słyszeć więcej, widzieć więcej, rozumieć więcej i pracować wydajniej.