O nas

DYSTRYBUCJA

Firma Commercial Audio Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem marek Solid State Logic, ATC Loudspeakers, Bose Professional, Clear-Com, Marian Audio, Harrison Audio, AMADEUS Active Acoustics i DirectOut na terenie Polski. Nasi partnerzy produkują profesjonalne urządzenia dedykowane dla szeroko pojętej branży proaudio, które na co dzień pracują w studiach radiowych, telewizyjnych, na wozach transmisyjnych, w studiach nagraniowych, masteringowych oraz mniejszych pracowniach post-produkcyjnych i studiach domowych. Oprócz dziedzin związanych z realizacją i emisją sygnałów audio oferujemy również systemy nagłośnieniowe zarówno przenośne mniejszego formatu, duże systemy stadionowe, koncertowe oraz instalacyjne nagłośnienie obiektów codziennego użytku z zaawansowanymi rozwiązaniami sterowania i dystrybucji sygnałów.

PROJEKTOWANIE

Planując inwestycję budowlaną lub modernizację istniejących pomieszczeń należy odpowiednio przygotować projekt elektroakustyki i projekt akustyki. Firma Commercial Audio oprócz gotowych rozwiązań sprzętowych nagłośnienia oraz dystrybucji sygnałów i produkcji dźwiękowych oraz komunikacji interkomowych światowych i uznanych marek oferuje również przygotowanie pełnych projektów akustyki i elektroakustyki.

Pracujemy z najlepszymi projektantami akustyki i elektroakustyki w kraju i za granicą. Niezależnie czy jest to niewielka instalacja nagłośnieniowa, studio post-produkcyjne, studio zgraniowe czy sala koncertowa od początku rozmów zwracamy uwagę na detale i dobieramy odpowiednie urządzenia na podstawie oczekiwań ostatecznego użytkownika i założeń jakie ma spełniać dany obiekt. Przygotowany przez nas projekt zawiera symulacje, schematy i rozwiązanie, które są wynikiem rozmów z klientem.

INTEGRACJA

Przez kilka lat naszej działalności dostarczyliśmy i uruchomiliśmy kilkadziesiąt rozbudowanych systemów audio, które pracują w publicznych rozgłośniach radiowych i telewizyjnych, prywatnych stacjach telewizyjnych, studiach nagraniowych, obiektach kultury, w sklepach, parkach rozrywki, klubach, obiektach sakralnych, salach koncertowych oraz szkołach i uczelniach wyższych.

Nasze rozwiązania dla studia, branży dźwięku live, broadcastu i stałych instalacji audio są wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba otrzymania najwyższej jakości dźwięku i wykorzystania najnowszej technologii audio dającej elastyczne możliwości konfiguracji i rozbudowy. Specjalizujemy się w integracji systemów nagraniowych, emisyjnych, produkcji live oraz systemach odsłuchowych dla studia nagraniowego, masteringowego oraz produkcji w standardzie Dolby Atmos. Jednocześnie posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu systemów nagłośnieniowych dla obiektów użytku publicznego, kultury, boisk, stadionów i klubów muzycznych.

ZAUFALI NAM:

Telewizja Polsat, Polskie Radio S.A., Cavatina Studio, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie, Filharmonia Szczecin, 120dB, Tall Pine Records, RecPublica Studio, Filharmonia Narodowa, Custom 34, Telewizja Polska S.A., eNStudios, CDProjekt, Grupa Capital Park, Fabryna Norblina, Kinogram, Hala Stulecia Wrocław, Filharmonia Bałtycka i wielu innych.

Zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt

Commercial Audio Sp. z o.o.

ul. Jeziorki 86a

02-863 Warszawa

NIP: 951 255 04 12

REGON: 523242445

KRS: 0000994236

 

PKO BP 44 1020 1068 0000 1102 0396 7114

 

Nasz zespół

Anna Domańska

Anna Domańska

Zarząd

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski

Zarząd

Adrianna Pieniążkiewicz

Adrianna Pieniążkiewicz

Biuro

Aleksandra Rasińska

Aleksandra Rasińska

Logistyka / Administracja

Tomasz Nowicki

Tomasz Nowicki

Bose Professional

Daniel Kwiatkowski

Daniel Kwiatkowski

Bose Professional

Krzysztof Borowicz

Krzysztof Borowicz

SSL / ATC / Clear-Com

Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz

Wsparcie SSL (Broadcast, Live)

Michał Dzieliński

Michał Dzieliński

Magazyn

Filip Wojtowicz

Filip Wojtowicz

Marketing