directout
DirectOut specjalizuje się w opracowywaniu wysokiej klasy urządzeń opartych na cyfrowych protokołach transmisji sygnałów audio dla broadcastu, studia, nagłośnienia i instalacji. Produkty DirectOut Technologies® oferują rozwiązania, które integrują systemy oparte na różnych formatach audio, takich jak MADI, SoundGrid, Dante, RAVENNA oraz standardach AES67 i SMPTE ST2110-30/31. Urządzenia DirectOut pracują na całym świecie, oferując najlepsze rozwiązania w najbardziej wymagających systemach audio. Seria PRODIGY wprowadziła do portfolio nowy poziom funkcji opartych na DSP.

Poznaj urządzenia

Wśród produktów DirectOut znajdziesz modułowe urządzenia obsługujące najpopularniejsze formaty, protokoły i standardy audio obecne w profesjonalnych zastosowaniach. Wśród nich znajdziesz MADI, DANTE, RAVENNA/AES67, AES3, SoundGrid, AoIP, zgodne z ST 2110-30/31, ST 2022-7, SMPTE 2110. Bezkonkurencyjna funkcjonalność zapewnia konwersje sygnałów audio, processing DSP, routing, konwertery SRC oraz monitoring sygnałów. Wysoka jakość i wszechstronność urządzeń DirectOut idzie w parze z niezawodnością, czyniąc je idealnym wyborem do realizacji wielu rodzajów wydarzeń takich jak koncerty, nagrania, transmisje TV i radiowe, instalacje audio w studiach i wozach transmisyjnych.

Poznaj moduły

Dzięki modułom DirectOut dedykowanym do serii Prodigy możesz dowolnie skonfigurować swojego MP, MC lub MX tak aby spełniał wszystkie Twoje potrzeby i żebyś mógł w pełni wykorzystać jego potencjał. Niezależnie czy pracujesz w domenie MADI, DANTE, RAVENNA/AES67, AES3, SoundGrid, AoIP czy we wszystkich jednocześnie DirectOut Prodigy daje Ci bezkonkurencyjną funkcjonalność, najwyższą jakość i co najważniejsze stabilność i niezawodność. Skonfiguruj swój DirectOut Prodigy i ruszaj na koncerty, nagrania, transmisje TV i radiowe czy instalacje audio w studiach i wozach transmisyjnych.