clear-com-logo
Clear-Com to amerykańska marka od zawsze kojarzona jako synonim interkomu. Już od 1968 roku, jest zaufanym, globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i usług komunikacyjnych. Dostarczając innowacyjne, sprawdzone na rynku technologie, zapewnia najwyższej jakości łączność dzięki przewodowym i bezprzewodowym systemom interkomowym. Urządzenia Clear-Com daje możliwość płynnej koordynacji wszelkich działań przy zachowaniu najwyższego poziomu niezawodności, bezpieczeństwa i prostoty. Clear – Com jako pierwszy wprowadził w pełni mobilne systemy interkomowe dla produkcji live, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe co zrewolucjonizowało komunikację w czasie rzeczywistym.
Interkomy Clear-Com znane na całym świecie, zapisują się w historii łączności dzięki innowacji. Wykorzystują postęp technologiczny, udoskonalając sposób współpracy w każdym profesjonalnym otoczeniu, w którym wymagana jest niezawodna komunikacja na najwyższym poziomie. Produkty Clear-Com spełniają wszystkie wymagania największych i najbardziej skomplikowanych wydarzeń zarówno w broadcascie, instalacjach stałych takich jak teatrach, filharmoniach, obiekty kultury oraz innych, takie jak produkcjie live. Szeroka gama urządzeń zapewnia użytkownikowi elastyczną konfigurację systemu interkomowego  podczas transmisji, występów na żywo, wydarzeń sportowych i wszędzie tam gdzie wymagany jest niezawodny system łączności. Pełne informacje na temat pracy systemów interkomowych można przeczytać w naszym artykule nt. PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW INTERKOMOWYCH.

Poznaj produkty

Zintegrowane systemy interkomowe

Bezprzewodowe systemy interkomowe FreeSpeak

Przewodowe analogowe systemy interekomowe Encore

Przewodowe cyfrowe systemy interkomowe HelixNet

Matrycowe systemy interkomowe Eclipse

Akcesoria

Oprogramowanie

Zintegrowane systemy interkomowe

Zintegrowane systemy interkomowe to skalowalne platformy integrujące urządzenia bezprzewodowe  FreeSpeak® i przewodowe HelixNet® z interfejsami Dante, 2-Wire, 4-Wire, IP, GPIO. Zapewniają olbrzymią funkcjonalność, szybką i łatwą obsługę, konfigurację i monitoring.

Bezprzewodowe systemy interkomowe FreeSpeak

Bezprzewodowe systemy interkomowe oferują przede wszystkim wygodę użytkowania bez ograniczeń. Zapewniają duży zasięg, elastyczność, skalowalność oraz znakomitą jakość dźwięku, na której można polegać. Dostępne są jako samodzielne jednostki lub zintegrowane systemy. Clear-Com oferuje szeroki zakres możliwości, aby spełnić praktycznie każde wymagania.

Przewodowe analogowe systemy interkomowe Encore

Clear-Com Encore zapewnia szybką, prostą i niezawodną komunikację.  Ta platforma full-duplex, dostarczająca dwukierunkową łączność z doskonałą jakością toru audio. System może być skalowany za pomocą standardowego kabla mikrofonowego lub interfejsu IP.

Przewodowe cyfrowe systemy interkomowe HelixNet

Przewodowe cyfrowe systemy interkomowe HelixNet® pozwalają na przeniesienie znanego, intuicyjnego sposobu pracy analogowej do sieciowego systemu interkomowego. HelixNet jest systemem interkomowym nowej generacji dla użytkowników wymagających szybkiej konfiguracji, łatwego zarządzania, skalowalności i jakości. 

Matrycowe systemy interkomowe Eclipse

Matrycowe systemy interkomowe Eclipse® HX to wysoce skalowalna, zaawansowana,  cyfrowa platforma interkomowa o niemal nieskończonych możliwościach programowania. System umożliwia dystrybucję ogromnej ilości danych oraz sygnałów audio. Wykorzystuje standardy IP (Dante, AES67 i natywne), redundantne połączenia światłowodowe, MADI i audio CAT5 łącząc wysoką wydajność z doskonałą jakością dźwięku.Eclipse HX zapewnia kompleksowe rozwiązanie komunikacyjne, które dzięki bezpiecznym i niezawodnym połączeniom mogą zostać dostarczone niemal w każde miejsce na ziemi.

Akcesoria

Clear-Com oferuje wszechstronną gamę headsetów, słuchawek, mikrofonów i akcesoriów, które zostały zaprojektowane aby w pełni oddać doskonałą jakość dźwięku oraz zapewnić komfort i niezawodność użytkowania.

Oprogramowanie

Clear-Com przygotował pakiet oprogramowania, który pozwala w prosty, szybki i intuicyjny sposób wykorzystać pełen potencjał możliwości jaki drzemie w znakomitych systemach interkomowych. Poza oprogramowaniem do zarządzania, konfigurowania i monitorowania Clear-Com przygotował też aplikacje mobilne stanowiące ekonomiczne rozwiązania pracujące w sieciach 3G, 4G, LTE i WiFi, które uzupełniają tradycyjne systemy interkomowe.