Logo Solid State Logic

W ciągu 50 lat innowacji firma Solid State Logic ewoluowała, aby stać się wiodącym producentem konsolet analogowych i cyfrowych. Angielska marka z Oxfordu jest dostawcą kreatywnych narzędzi dla BROADCASTU , STUDIA , oraz produkcji LIVE.

SSL dostarcza rozwiązania dla studia domowego, post produkcji, dużych studiów nagraniowych, wozów transmisyjnych oraz studiów telewizyjnych i radiowych, ale również dla instalacji stałych takich jak teatry, filharmonie oraz uczelnie wyższe.

Legenda najwyższej klasy brzmienia, która trwa.

Marka, która ciągle rozwija technologię i podąża za najnowszymi trendami panującymi obecnie na rynku ProAudio. Nieskończona ilość produkcji muzycznych przy wykorzystaniu urządzeń SSL i jakość, której nie da się zastąpić czyni z SSL lidera w dziedzinie urządzeń do produkcji dźwięku.

Poznaj produkty

Studio

Broadcast

Live

Studio

Miksery SSL to kultowe klasyki studyjne. Jeśli chodzi o profesjonalne nagrania i miksowanie muzyki, SSL dostarcza konsolety, które pomogły stworzyć więcej hitów muzycznych i ścieżek dźwiękowych niż jakakolwiek inna marka produkująca urządzenia studyjne. Lata doświadczeń i zbiór informacji od użytkowników to dziedzictwo, które osiągnęło punkt kulminacyjny w najnowszej gamie analogowych i cyfrowych konsolet studyjnych oraz urządzeniach dedykowanych dla profesjonalnego studia, mniejszych pracowni muzycznych oraz zastosowań homerecording.

Broadcast

Routing oparty na AoIP (Dante, AES67, ST2110), pełna obsługa immersive audio, kontrola sieci IP. Wszystkie te najnowsze rozwiązania technologiczne i lata doświadczeń w projektowaniu przyjaznego środowiska pracy i najwyższej jakości dźwięku umieszczone w najnowszej serii rozwiązań dla Broadcast – SSL System T. To gama konsolet i interfejsów zaprojektowanych z myślą o wyzwaniach współczesnej produkcji telewizyjnej.  Potwierdzeniem najwyższej jakości, innowacyjności i najnowszej technologii jest otrzymanie nagrody Queen Award.

LIVE

Konsolety SSL Live spotkały się z uznaniem wielu wiodących inżynierów dźwięku na całym świecie. Seria konsolet SSL Live została zaprojektowana, aby pomóc realizatorom dźwięku w dostarczaniu znakomitych wyników w najbardziej wymagających produkcjach live, touringu, teatrach i filharmoniach. Najwyższa jakość dźwięku próbkowana w 96kHz, pełna elastyczność układania powierzchni roboczej oraz płynnie zmieniane duże zasoby DSP i współpraca z protokołami MADI i DANTE czynią z serii LIVE niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów.