Amar Bose – Niezwykła historia

gru 15, 2023 | wiedza

Na kanale YouTube Wszystkie Decybele Świata ukazał się bardzo ciekawy materiał pt. „Amar Bose – Niezwykła historia” o założycielu firmy Bose Professional


Z materiału dowiecie się m.in. , że motorem napędowym Amara Bose zawsze było wynalezienie nowych technologii, które służyłyby społeczeństwu, oraz na stworzeniu kultury opartej przede wszystkim na współpracy i innowacyjnych rozwiązaniach. Bose patrzy daleko w przyszłość. Osiągnięty cel to dopiero początek sukcesu. Produkty Bose Professional są stworzone dla potrzeb szeroko pojętych instalacji dźwiękowych, w których liczy się jakość, precyzja i równość pokrycia dźwiękiem. Wzmacniacze mocy, głośniki instalacyjne, przenośne systemy aktywne, procesory oraz oprogramowanie pozwalają na stworzenie indywidualnych i rozbudowanych instalacji dźwiękowych spełniających potrzeby użytkowników.

Bose Professional Logo

Na kanale Wszystkie Decybele Świata Kamil Zajdel i Krzysztof Kilar opowiadają o ciekawych aspektach pracy i życia w branży pro audio oraz powiadają o otaczającym nas świecie dźwięku. Odkrywają kulisy największych wydarzeń muzycznych oraz pracy z czołowymi artystami, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem i przemyśleniami. Jeśli jesteś muzykiem, producentem, audiofilem lub po prostu kochasz dźwięk ten kanał będzie dla Ciebie dobrym źródłem wiedzy i inspiracji. Subskrybuj już teraz i nie przegap żadnego z odcinków. Nowy odcinek – co tydzień!