Bose VB-S z nagrodą Best Of Show na ISE2023

lut 2, 2023 | aktualności

Z wielką przyjemnością i dumą pragniemy poinformować, że videobar Bose VB-S zdobył tytuł Best Of Show na ISE2023 według magazynów Installation i AVTechnology.

Videobary Bose należą do grupy produktów Bose Work. Dzięki nim Twój system konferencyjny będzie intuicyjny i niezawodny.

Dziś miejscem pracy jest każde miejsce: biuro, dom, samochód, kawiarnia. Bose oferuje rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie spotkania wchodzą na wyższy poziom, niezależnie od tego, czy ludzie znajdują się w tym samym pokoju, czy na różnych krańcach świata.

Produkty Bose bezproblemowo integrują się z istniejącymi platformami, zapewniając lepszą wydajność wideo i audio w popularnych aplikacjach. Prosto i szybko zbudujesz swój system dzięki rozwiązaniom USB typu „wszystko w jednym”, takim jak Bose Videobar VB-S i Bose Videobar VB1, wysokiej klasy urządzeniom konferencyjnym, idealnym do biur i małych sal konferencyjnych.

Projektuj w pełni zintegrowane systemy o wysokiej wydajności dla najbardziej wymagających pomieszczeń, korzystając z produktów takich jak oprogramowanie Bose ControlSpace Designer, głośniki EdgeMax i procesory ControlSpace EX.

Rozwiązania Bose Work pomagają zespołom efektywniej współpracować, wykraczając poza „wystarczająco dobre” audio i wideo, dzięki czemu interakcje są bardziej naturalne, ludzie mogą komunikować się lepiej a dzięki temu więcej rozumieć i lepiej pracować.