Clear-Com w dystrybucji Commercial Audio!

mar 31, 2023 | aktualności

Z radością informujemy, że nasza firma została wyłącznym dystrybutorem marki Clear-Com w Polsce.

Tym samym poszerzamy naszą ofertę i możliwość dostarczania kompletnych rozwiązań dla miejsc, w których sprawna i przejrzysta komunikacja jest koniecznością.

Commercial Audio Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem najwyższej klasy marek: Solid State Logic, ATC Loudspeakers, Bose Professional oraz teraz Clear-Com.

Współpracujemy z integratorami, dealerami MI, projektantami systemów, itp. Dzięki tej współpracy reprezentowane przez nas marki są wykorzystywane zarówno w studiach radiowych, telewizyjnych, w wozach transmisyjnych, teatrach, studiach nagraniowych, realizacjach live oraz w studiach masteringowych i postprodukcyjnych. Jesteśmy kluczowym partnerem dla tych, którzy chcą doświadczyć najwyższej jakości dźwięku i korzystać z najnowszej technologii audio, która daje elastyczne możliwości konfiguracji i rozbudowy.

Krzysztof Borowicz, menedżer marki Clear-Com w naszym zespole, chętnie odpowie na wszystkie pytania i służy wsparciem wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy teatralnej, studyjnej i przy koncertach.

Cler-Com to amerykańska marka od zawsze kojarzona jako synonim interkomu. Już od 1968 roku, jest zaufanym, globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i usług komunikacyjnych. Dostarczając innowacyjne, sprawdzone na rynku technologie, zapewnia najwyższej jakości łączność dzięki przewodowym i bezprzewodowym systemom interkomowym. Urządzenia Clear-Com dają możliwość płynnej koordynacji wszelkich działań przy zachowaniu najwyższego poziomu niezawodności, bezpieczeństwa i prostoty.

Clear-Com jako pierwszy wprowadził w pełni mobilne systemy interkomowe dla produkcji live, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, co zrewolucjonizowało komunikację w czasie rzeczywistym.

Firma zapisuje się w historii łączności dzięki innowacji, wykorzystując postęp technologiczny, udoskonalając sposób współpracy w każdym profesjonalnym otoczeniu, w którym wymagana jest niezawodna komunikacja na najwyższym poziomie. Produkty Clear-Com spełniają wszystkie wymagania największych i najbardziej skomplikowanych wydarzeń oraz innych produkcji live. Szeroka gama urządzeń zapewnia użytkownikowi elastyczną konfigurację systemu interkomowego podczas transmisji, występów na żywo, wydarzeń sportowych i wszędzie tam gdzie wymagany jest niezawodny system łączności.

Odwiedź naszą stronę i poznaj ofertę produktową marki Clear-Com