Solid State Logic SSL2 i SSL2+ PROMO

wrz 23, 2021 | aktualności

1500zł do każdego nowego interfejsu SSL2 i SSL2+

Interfejs zarejestrowany w terminie między 16 września 2021 a 1 stycznia 2022 otrzyma pełne licencje na wtyczki Solid State Logic Native FlexVerb i LMC+. 

Wystarczy zarejestrować swój interfejs poprzez stronę www.solidstatelogic.com w okresie trwania promocji, wprowadzić nazwę konta iLok we wskazanym podczas rejestracji miejscu, aby uzyskać dostęp do pełnych wersji pluginów Native FlexVerb.LMC+ oraz VocalStrip i DrumStrip.

interfejs

Promocja na interfejsy audio SSL to idealny moment aby wyposażyć swoje studio / pracownie domową w niezwykle wszechstronny, gotowy do miksowania pakiet wtyczek działający w oparciu o algorytmy z najlepszych konsolet studyjnych i broadcastowych. Promocyjny dodatek Production Pack jest dostępny dla wszystkich nowych użytkowników kart muzycznych USB, którzy zarejestrują je we wskazanym okresie.

Co zyskujesz?

Standardowo z interfejsami SSL otrzymujemy pluginy VocalStrip i DrumStrip, dzięki którym otrzymujemy gotowe narzędzia do kreowania śladów wokalnych oraz zestawów i instrumentów perkusyjnych:


W okresie promocji 16.09.2021 – 01.01.2022 dodatkowo otrzymujemy:

Klasyczny kompresor SSL LMC+ – kreatywne narzędzie z legendarnej konsolety SL4000E:

SSL FlexVerb – symulacja jednego z najlepszych pogłosów:

Pytajcie w dobrych sklepach muzycznych – TUTAJ