Commercial Audio na ISE2024!

sty 23, 2024 | aktualności

Spotkajmy się w Barcelonie!


Odwiedź stoiska Bose Professional i Clear-Com na ISE2024!


Integrated Systems Europe obchodzi w tym roku swoje 20 urodziny. To doskonała okazja aby wybrać się 30 stycznia do Barcelony na ISE2024 aby przez cztery dni poznawać najnowsze technologię prezentowane przez wiodących producentów branży audio-video. W tak ważnym i prestiżowym wydarzeniu nie zabraknie naszych marek Bose Professional oraz Clear-Com a także specjalistów Commercial Audio. Zachęcamy do skorzystania z danych kontaktowych znajdujących się poniżej, aby umówić się z nami na spotkanie i porozmawiać o najnowszych rozwiązaniach naszych producentów.

Anna Domańska

Anna Domańska

Zarząd

+48 601 370 425
[email protected]

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski

Zarząd

+48 668 870 419
[email protected]

Tomasz Nowicki

Tomasz Nowicki

Bose Professional

+48 516 502 225
[email protected]

Daniel Kwiatkowski

Daniel Kwiatkowski

Bose Professional

+48 666 665 157
[email protected]Jeśli wybierasz się na tegoroczną edycję ISE i interesują Cię rozwiązania naszych marek, koniecznie umów się na spotkanie.


Na stanowisku 5H620 Clear-Com zaprezentuje najnowszą aktualizację Arcadia Central Station, najpotężniejszego na rynku zintegrowanego systemu interkomowego w postaci urządzenia 1RU! Dzięki ostatniej aktualizacji Arcadia może obsłużyć jeszcze więcej beltpacków FreeSpeak oraz puntów dostępowych HelixNet. Została wyposażona również w interfejs I.V.Direct umożliwiający integrację z systemami sieciowymi IP, matrycowymi Eclipse, oraz kolejnymi jednostkami Arcadia poprzez LAN, WAN lub internet. Będzie można zapoznać się z praktyczną demonstracją nowo zaktualizowanego, pełnego funkcji oprogramowania konfiguracyjnego EHX 13.1 dla matrycowych systemów interkomowych Eclipse HX. Do dyspozycji gości będzie niezwykle prosty w użyciu i niezawodny bezprzewodowy system interkomowy EQUIP, który doskonale sprawdzi się tam, gdzie nie możemy użyć klasycznego zestawu beltpack+headset. Na ISE2024 swój debiut będzie miał HCI Live, interfejs API dedykowany dla serii Eclipse, umożliwiający jej integrację z systemami AV innych firm.

Zarejestruj się na ISE2024 za pomocą kodu 1D2D4C1N.

Bose Professional na stanowisku 7C600 zaprezentuje pełną gamę produktów i rozwiązań pro audio, które wypełnią każdą przestrzeń wyjątkowym brzmienie. Wśród nich znajdziesz PowerShareX, inteligentną linię wzmacniaczy, która optymalizuje zainstalowany system głośników Bose Professional wykorzystując każdy wat. Aktywne kolumny głośnikowe wyposażone w technologie sterowania wiązką MSA12X, stworzone do pracy w miejscach, które nie zostały architektonicznie zaprojektowane z myślą o systemach dźwiękowych. Bose Professional AudioPack Pro, wygodne, gotowe do instalacji pakiety nagłośnienia instalacyjnego. Kompaktowe, bezprzewodowe systemy nagłośnieniowe S1Pro+, które dzięki opcjonalnym, bezprzewodowym nadajnikom mikrofonowym i instrumentalnym stanowią jedyny na rynku w pełni kompletny zestaw mobilnego nagłośnienia.

Zarejestruj się na ISE2024 za pomocą kodu 4LUK9B3O.