Premiera Gen-IC na ISE2024!

sty 25, 2024 | aktualności

Clear-Com Gen-IC system interkomowy w chmurze!


Na targach ISE2024 Clear-Com zaprezentuje swój najnowszy system interkomowy w chmurze Gen-IC!


Clear-Com® prezentuje system Gen-IC Cloud Intercom®, bezpieczne i elastyczne rozwiązanie wirtualnego interkomu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zarządzania w chmurze. Skalowalny Gen-IC umożliwia szybkie zbudowanie nowych lub zwiększenie liczby istniejących klientów wirtualnych, a także integrację z rozbudowaną infrastrukturą sprzętową Clear-Com przez LAN, WAN i Internet. 

Latencja sygnałów

Szczególnie istotną kwestią w komunikacji jest latencja sygnałów. Clear-Com opracował unikalne rozwiązanie umożliwiające regionalizację użytkowników końcowych. Minimalizuje to opóźnienia inherentne dla zastosowań wirtualnych, dając administratorowi możliwość łatwego wdrożenia systemu interkomowego w chmurze Gen-IC najbliżej miejsca, w którym pracować będą konfigurowane zespoły. Co więcej, rozproszone po świecie instancje Gen-IC mogą być łączone, tworząc jednolite narzędzie do komunikacji i współpracy w produkcjach krytycznych.

Testy

Podczas obszernych prób terenowych rozwiązanie Gen-IC Cloud Intercom udało się sprawdzić nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Po przetestowaniu produktu przez Antonio Barbosa, inżyniera w TV Globo, i jego zespół,  stwierdzono, że „Doświadczenie TV Globo z testami Gen-IC Cloud Intercom było niezwykłe. System zaprezentował płynną komunikację i wyjątkową jakość dźwięku, nawet w sytuacjach o dużym ruchu danych.”

gen-ic

Integracja

System został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania i wykorzystuje nagradzane rozwiązania wirtualne tj. aplikację mobilną Agent-IC® oraz wirtualnego klienta desktop Station-IC™, eliminując konieczność dodatkowego szkolenia dotychczasowych użytkowników. Połączenia z klientami wirtualnymi do ekosystemów sprzętowych są możliwe za pomocą istniejącej gamy Interfejsów IP Clear-Com serii LQ®, bez konieczności użycia dodatkowych urządzeń.

Zarządzanie

Clear-Com SkyPort za pomocą Workspace Management, ułatwia Partnerom  zarządzanie wieloma lokalizacjami klientów i wydarzeń w jednej aplikacji online. Dzięki SkyPort, Partnerzy są upoważnieni do autoryzowania lokalnych administratorów zarządzających wydarzeniami i oddawania kontroli w ręce użytkowników, jednocześnie korzystając z imponujących możliwości wsparcia oferowanych przez Clear-Com za pośrednictwem swojej sieci partnerskiej.


Gen-IC Cloud Intercom i SkyPort zadebiutują na targach ISE 2024 w Barcelonie na stoisku Clear-Com #5H620.


Aby umówić się na spotkanie i prezentację Clear-Com Gen-IC Cloud Intercom skontaktuj się z naszymi specjalistami obecnymi w Barcelonie:Zarejestruj się na ISE2024 za pomocą kodu 1D2D4C1N.