Commercial Audio na IBC2023

sie 29, 2023 | aktualności

Będziesz na IBC2023?! My też!

Koniecznie musimy się spotkać!

Już od 15 września przez 4 dni w Amsterdamie odbywać się będzie konwencja International Broadcast Convention IBC 2023. W tak ważnym i prestiżowym wydarzeniu nie zabraknie naszych marek Solid State Logic oraz Clear-Com a także specjalistów Commercial Audio. Nikt nie zna konsolet broadcastowych SSL tak jak Krzysztof Kowalewski. Nikt nie wie więcej na temat systemów interkomowych Clear-Com niż Krzysztof Borowicz.

Jeśli wybierasz się na tegoroczną edycję IBC i interesują Cię rozwiązania naszych marek, koniecznie umów się na spotkanie.

Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski

Solid State Logic

+48 668 870 419
[email protected]

Krzysztof Borowicz

Krzysztof Borowicz

Clear-Com

+48 536 148 059
[email protected]


Na stanowisku 8.B51 Solid State Logic zaprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie broadcastu, w tym platformę do produkcji dźwięku immersyjnego oraz narzędzia umożliwiające rozproszony przepływ pracy. Solid State Logic korzystając z flagowej wielkoformatowej modułowej powierzchni sterującej S500m SSL System T, w połączeniu z monitorowaniem 5.1.4, SSL zademonstruje najnowsze funkcje dedykowane produkcji audio do transmisji na żywo.

SSL zaprezentuje również gamę kompaktowych powierzchni kontrolnych S300. Seria S300 jest dostępna w wersjach 16+1, 32+1 i 48+1 faderów. Dzięki temu jest idealnym interfejsem sterowania dla mniejszych obiektów nadawczych lub jako część większego systemu. Dowiedz się więcej o serii skalowalnych rozwiązań kontrolnych System T na targach IBC 23.

Aby zapisać się na darmową prezentację Solid State Logic użyj kodu IBC1426.

Systemy interkomowe Clear-Com znajdziesz na stanowisku 10.D29. Producent zaprezentuje innowacyjne funkcje flagowego systemu interkomowego Eclipse HX Digital Matrix, w tym oprogramowanie produkcyjne Dynam-EC działające w czasie rzeczywistym oraz nowy panel dotykowy 2X10 Touch. Nie zabraknie również wielokrotnie nagradzanej stacji centralnej Arcadia opartej na protokole IP a także HXII-DPL Powerline, interfejsu IP, który dostarcza zasilanie i cyfrowy dźwięk z Arcadii do systemów sieci cyfrowej HelixNet, a także kilka ekscytujących nowości, które swoją premierę będą miały na targach.

Aby zapisać się na darmową prezentację Clear-Com użyj kodu IBC1148.