Commercial Audio rusza w trasę!

sie 25, 2023 | aktualności

To nie sen!

To się dzieje naprawdę!

Commercial Audio rusza w trasę!


commercial audio tour

Nasz, a niedługo też i Wasz, serdeczny przyjaciel Krzysztof Borowicz zabiera ze sobą to co w Commercial Audio najlepsze od Solid State Logic, Clear-Com, ATC Loudspeakers i rusza w Polskę na spotkanie z Wami!

Krzysztof poprowadzi serie prezentacji i szkoleń dotyczących cyfrowych konsolet audio Solid State Logic, systemów interkomowych Clear-Com oraz monitorów odsłuchowych ATC. Poza Krzysztofem poznacie również:

🎛️ Flagową konsoletę broadcastową SSL System T S-500 z silnikiem TE2 oraz konsoletę live’ową SSL L200. Wspólnie zagłębicie się w nowoczesne konsolety audio i pokochacie brzmienie, ergonomie pracy i możliwości mikserów SSL.

🔗 Systemy Audio na Bazie Sieci IP. Poznacie systemy audio oparte na sieci IP, nowoczesne technologie, które stają się standardem w branży broadcast i nie tylko!

🔊 Dźwięk Immersyjny i Wielokanałowy. Przestudiujecie tajniki dźwięku immersyjnego i wielokanałowego na najlepszych do tego narzędziach jakimi są SSL System T z systemem monitoringu Dolby Atmos oraz SSL L200 zintegrowany z L’acoustics L-ISA i d&b audiotechnik Soundscape.

commercial audio prezentacja

📢Systemy interkomowe. Marka Clear-Com będąca synonimem interkomu posiada potężne portfolio produktowe. Popracujecie na najlepszych i najnowszych systemach komunikacji. Do Waszej dyspozycji oddajemy zintegrowany system interkomowy Arcadia, cyfrowy HelixNet oraz bezprzewodowy FreeSpeak II.

👂Monitory odsłuchowe. Wisienką na torcie będą aktywne, trójdrożne, monitory odsłuchowe bliskiego pola ATC SCM25A Pro MKII, bo jak można rozmawiać o najwyższej jakości dźwięku bez najlepszych monitorów?

☎Zapraszamy Was serdecznie do kontaktu z Krzysztofem w celu umówienia prezentacji w wybranym przez Was miejscu. To wyjątkowa okazja, aby poznać się i popracować z najlepszymi urządzeniami pro audio dostępnymi na rynku.

Krzysztof Borowicz

Krzysztof Borowicz

Clear-Com

+48 536 148 059
[email protected]

Więcej szczegółów już niedługo, więc bądźcie z nami na bieżąco. 🎧🌟