SSL Recording Pack – Twoje domowe studio

gru 1, 2023 | aktualności

Solid State Logic przygotował specjalny zestaw SSL Recording Pack zawierający wszystko czego potrzebuje Twoje domowe studio. W komplecie z SSL2 lub SSL2+ otrzymasz mikrofon pojemnościowy, słuchawki oraz przewód XLR. Razem z SSL Production Pack masz już wszystko czego potrzebujesz do pracy!


domowe_studio

SSL Recording Pack to kompleksowe rozwiązanie od Solid State Logic którego potrzebuje Twoje domowe studio. Umożliwi Ci ono nagrywania muzyki, podcastów lub realizacje transmisji na żywo. Z SSL zrobisz to wszystko z profesjonalną jakością studyjną. Dostępny w zestawie z interfejsem SSL 2 lub SSL 2+, SSL Recording Pack łączy w sobie: mikrofon pojemnościowy z uchwytem antywstrząsowym, studyjne, zamknięte słuchawki i kabel mikrofonowy XLR. Taki zestaw to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nagrywanie już dziś!

SSL Production Pack

Integralną częścią interfejsów audio Solid State Logic jest SSL Production Pack, który zawiera pakiet wyselekcjonowanych sampli, wtyczek, instrumentów wirtualnych czy platform DAW. Czego chcieć więcej?

SSL2 czy SSL2+?

Zastanawiasz się, który interfejs będzie dla Ciebie lepszy? Mamy dla Ciebie szybkie porównanie:

Porównanie interfejsów audio SSL2 i SSL2+

Szczegółowe informacje na temat zestawu SSL Recording Pack znajdziesz TUTAJ