Commercial Audio dystrybutorem marki Marian Audio

lis 21, 2023 | aktualności

MARIAN AUDIO – PIONIERZY W CYFRYZACJI NAGRAŃ AUDIO

Marian Audio to Niemiecka manufaktura, która od ponad 25 lat opracowuje systemy dźwiękowe do rejestracji, które cechuje najwyższa jakość i niezawodność.

Produkty tej marki są wykorzystywane w studiach nagraniowych, masteringowych, stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w przemyśle nagraniowym na całym świecie.

Aktualnie dostępne karty dźwiękowe Marian Audio to urządzenia, które często oferują znacznie więcej niż tylko możliwość przyjęcia i oddania profesjonalnych sygnałów audio. To również rozbudowane matryce z potężnie rozbudowaną aplikacja do zarządzania i miksowania sygnałów.

karta_dźwiękowa_marian_audio_Clara_Dmaj

OD MIŁOŚNIKÓW DŹWIĘKU DLA MIŁOŚNIKÓW DŹWIĘKU

Firma Marian Audio to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i entuzjazm w tworzeniu cyfrowej technologii audio dla wygodniejszej pracy w studiach i wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba rejestracji sygnałów audio w różnych formatach. Większość z zespołu to muzycy z wieloletnim stażem, wyczuleni na dźwięk. Idea jaka przyświeca firmie Marian Audio to przyjazna i pełna wzajemnego szacunku atmosfera, dzięki której wspierający się zespół inżynierów może wspólnie tworzyć innowacyjne urządzenia oparte na wyrafinowanej technologii audio. 

karta_dźwiękowa_marian_Clara

Commercial Audio jako dystrybutor profesjonalnych rozwiązań dźwiękowych, które na codzień pracują w studiach nagrań, studiach radiowych, telewizyjnych na wozach transmisyjnych i szeroko pojętych przestrzeniach gdzie liczy się jakość dźwięku z radością dołącza do swojej oferty urządzenia firmy Marian Audio, które idealnie wpisują się paletę marek dostępnych w naszej dystrybucji.

karta_dźwiękowa_marian_Seraph

Jesteśmy przekonani, że karty dźwiękowe takie jak Clara E, Seraph M2 czy Clara D znajdą swoje zastosowania w miejscach, w których jakość dźwięku i elastyczność przyjęcia sygnałów audio jest bardzo ważna.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami Marian Audio. Urządzenia dostępne u naszych partnerów handlowych, których znajdziecie w zakładce Gdzie Kupić.