Przedwzmacniacze mikrofonowe Solid State Logic Pure Drive Quad i Octo

paź 25, 2023 | aktualności

SSL PURE DRIVE QUAD i OCTO

Najnowsze 4-ro i 8-mio kanałowe przedwzmacniacze mikrofonowe, konwertery i karty dźwiękowe USB zamknięte w obudowie rack 2U.

Przedwzmacniacz mikrofonowy - Solid State Logic Pure Drive QuadQUAD & OCTO Ortho Stacked

Solid State Logic zaprezentował dwa nowe urządzenia studyjne. Pure Drive Quad to 4-ro kanałowy, a Pure Drive Octo 8-mio kanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy. Każdy z nich pełni rolę zarówno preampu, konwertera AD/DA jak i interfejsu audio. Tak potężna funkcjonalność zamknięta jest w obudowie rackowej o wysokości jedynie 2U. To co jest najbardziej unikalne w urządzeniach Pure Drive to konstrukcja przedwzmacniaczy bazująca na kultowych preampach konsolety SSL ORIGIN. Dzięki temu, użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby pracy przedwzmacniacza, Clean i Classic Drive znane z ORIGIN’a oraz zupełnie nowy Asymmetric Drive dostępny jedynie w SSL Pure Drive Quad i Octo!

Przedwzmacniacz mikrofonowy - Solid State Logic Pure Drive QuadQUAD Front

Wszystkie przedwzmacniacze mikrofonowe PURE DRIVE mogą być niezależnie przełączane pomiędzy trzema różnymi trybami DRIVE: Clean, Classic Drive i Asymmetric Drive.

Tryb Clean to bardzo ceniony, liniowy przedwzmacniacz SSL o bardzo niskim poziomie szumów własnych. Znany jest ze swojej zdolności do wiernego uchwycenia dźwięku źródła z wyjątkową klarownością i szczegółowością.

Classic Drive to tryb symetryczny, który generuje głównie nieparzyste harmoniczne; to samo brzmienie, które charakteryzuje konsolę ORIGIN.

Asymmetric Drive oferuje nową opcję koloryzowania dźwięku, zaprojektowaną specjalnie dla serii PURE DRIVE, sprawiając, że parzyste harmoniczne stają się dominujące i zapewniają wyraźne zaokrąglenie brzmienia, charakterystyczne zabarwienie i zmiękczenie transjentów.

Przedwzmacniacze mikrofonowe

Przedwzmacniacze mikrofonowe PURE DRIVE posiadają zamontowane z tyłu wejścia combo XLR, wejścia instrumentalne HI-Z/DI na panelu przednim z automatycznym wykrywaniem wejścia oraz trzy zestawy złączy D-sub dla wejść liniowych, a także insert send i insert return. Wejścia insert return/ADC PURE DRIVE QUAD działają do pełnego poziomu liniowego +24 dBu, umożliwiając współpracę z innym profesjonalnym sprzętem.

Przedwzmacniacz mikrofonowy - Solid State Logic Pure Drive QuadQUAD Rear

Przedwzmacniacze mikrofonowe PURE DRIVE dostępne są u nas od ręki, zapraszamy do kontaktu!

Piotr Polak

Piotr Polak

SSL Studio / ATC Loudspeakers

+48 604 144 664
[email protected]