Promocja! Mikser analogowy SSL BiG SiX z pakietem 3 pluginów do końca roku!

paź 23, 2023 | aktualności

Większy z braci SiX, BiG SiX to od teraz jeszcze potężniejszy mikser analogowy. SSL odpowiada na oczekiwania użytkowników i do każdego zarejestrowanego egzemplarza konsolety audio BiG SiX dodaje 3 licencje efektów przestrzennych FlexVerb, X-Echo i X-Delay za darmo.

Dzięki temu połączeniu masz pod ręką nie tylko EQ, kompresory czy wysterowanie analogowe każdego kanału. Teraz używając komputera z DAW masz dostęp do wysyłek i powrotów FX z pozycji miksera. Promocja trwa do końca roku, więc jeśli myślisz o zakupie najwyższej jakości, kompaktowego, kompletnego systemu do studia nagrań, teraz jest najlepszy moment. Ważna informacja: Użytkownicy wcześniej zakupionych egzemplarzy również otrzymają wspomniane licencje!

Mikser analogowy SSL BiG SiX z pakietem 3 pluginów do końca roku X Delay

FlexVerb – to w pełni funkcjonalny i niezwykle wszechstronny reverb SSL zaprojektowany do szybkiego i intuicyjnego użycia w miksie. Kombinacja wczesnych i późnych odbić w interfejsie FlexVerb pozwala uzyskać naturalny room wzbogacony o niezwykle zróżnicowane opcje wybrzmienia.

X-Echo – to wtyczka inspirowana taśmowymi delay’ami z lat 60′ i 70′, która w połączeniu z brzmieniem SSL tworzy nowoczesne narzędzie pracy z vintege’owym charakterem

X-Delay – to najnowszy procesor efektowy SSL, zainspirowany urządzeniami z lat 80′, kiedy królowały długie delay’e, wielkie wokale i przestrzenne partie gitarowe. Mikser analogowy BiG SiX i X-Delay to recepta na świetne dublowane tracki, niezwykłe przestrzenie czy niecodziennie kreacje brzmieniowe, dzięki którym wrócisz do lat 80′ lub pomkniesz w przyszłość do roku 2080.

Zachęcamy do obejrzenia video, znajdującego się poniżej, na którym nasi specjaliści Solid State Logic prezentują mikser analogowy SSL BiG SiX oraz jego możliwości.