DirectOut w dystrybucji Commercial Audio

maj 31, 2024 | aktualności

Commercial Audio wyłącznym dystrybutorem firmy DirectOut specjalizującej się w produkcji wysokiej klasy urządzeń opartych na cyfrowych protokołach transmisji sygnałów.

Urządzenia DirectOut charakteryzują się wysoką elastycznością, funkcjonalnością, niezawodnością oraz bezkompromisową jakością dźwięku. W portfolio producenta znajdziemy konwertery, matryce, procesory a także generatory i analizatory. Jeśli na codzień pracujesz z takimi formatami jak MADI, RAVENNA, AES67, AES3, AoIP, Dante, SoundGrid to dzięki DirectOut zintegrujesz je wszystkie w jeden potężny, niezawodny system. Urządzenia DirectOut doskonale radzą sobie w najbardziej zaawansowanych instalacjach takich jak studia telewizyjne i radiowe, wozy transmisyjne czy skomplikowane muzyczne produkcje festiwalowe.

Seria PRODIGY obejmuje modułowe konwertery, matryce i procesory w jednym, gdzie w zależności od potrzeb możemy zastosować dowolne moduły cyfrowych protokołów audio. Unikalne technologie DirectOut takie jak EARS™ (Enhanced Automatic Redundancy Switching) zapewniają wyjątkową stabilność i bezpieczeństwo. EARS to system zapobiegający przerwaniu sygnału wyjściowego. Wykorzystuje sprawdzoną technologię BLDS ™ lub wyzwalanie przełączenia za pomocą tonu pilota. Generator BLDS™ może być przypisany jako wirtualne źródło w matrycy w celu zapewnienia monitorowania połączeń z automatycznym przełączeniem źródła w wypadku jego awarii.

hcontrol.8

Jako Commercial Audio jesteśmy niezwykle dumni z nawiązania partnerstwa z firmą DirectOut, ponieważ idealnie pasuje do grona znakomitych marek naszej dystrybucji. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem bezkompromisowego podejścia DirectOut do jakości i stabilności swoich produktów oraz nieustannego dążenia do rozwoju technologicznego.

„Cieszymy się, że możemy powitać Commercial Audio jako naszego nowego partnera dystrybucyjnego w Polsce” – powiedział Jan Ehrlich, dyrektor zarządzający DirectOut. „Ich rozległa wiedza branżowa i zaangażowanie w najwyższą jakość i doskonałą obsługę klienta sprawiają, że są idealnym partnerem dla DirectOut. Wspólnie chcemy zaoferować naszym polskim klientom najlepsze rozwiązania audio”.