Nowości Bose Professional na InfoComm 2024

cze 13, 2024 | aktualności

Bose Professional świętuje 50 lat doświadczeń prezentując rewelacyjne nowości na InfoComm 2024 w Las Vegas.

Chcąc uczcić swój 50cio letni wkład w tworzenie innowacyjnych rozwiązań na rynku pro audio Bose Professional przygotował szereg nowości, które zaprezentował na targach InfoComm w Las Vegas. Wśród nich znajdziemy nowe modele serii ArenaMatch Utility i EdgeMax, konfigurator offline dla procesorów serii CSP i wzmacniaczy PowerSpace+, uchwyty montażowe serii Arena Match Utility a także oprogramowanie ControlSpace Cloud i ControlSpace Accelerator!

Arena Match Utility AMU208-120 i AMU108-120

Arena Match Utility to seria dedykowana nie tylko do outdoor’owych instalacji stałych takich jak stadiony, kluby plenerowe, parki rozrywki, ogródki hotelowe, ale również do sal konferencyjnych, sal fitness, klubów muzycznych. Są to konstrukcje, które przy swoich niewielkich rozmiarach zapewniają bezkonkurencyjną skuteczność. Nowe modele AMU208-120 i AMU108-120 to odpowiedniki uznanych AMU208 i AMU108 z szerszą dyspersją horyzontalną, dzięki czemu możemy mniejszą ilością głośników pokryć daną przestrzeń co znacząco przekłada się na koszt instalacji. Nowe modele posiadają również nowe akcesoria montażowe a takie możliwość instalacji na statywie. Akcesoria montażowe oraz obracalny driver wysokotonowy sprawiają, że AMU doskonale sprawdzi się zarówno pracując w pionie jak i w poziomie.

bose professional

EdgeMax EM180-LP i EM90-LP

Seria EdgeMax to nie tylko głośniki montowane w suficie oferujące skuteczność, jakość i brzmienie konstrukcji naściennych. To przede wszystkim unikalna, opatentowana technologia PhaseGuide zapewniająca niesymetryczną propagację dźwięku, dzięki której skierujemy dźwięk tam gdzie chcemy unikając niepożądanych odbić dla jeszcze lepszej skuteczności. Najnowsze głośniki Bose Professional EM180-LP oraz EM90-LP to konstrukcje dedykowane do pomieszczeń, w których konstrukcja sufitu uniemożliwia zastosowanie tradycyjnych modeli sufitowych. Oznaczenie LP oznacza Low Profile, bo najnowsze EdgeMax’y potrzebują jedynie 10cm przestrzeni między sufitem podwieszanym a konstrukcją budynku. Dzięki temu unikalna technologia i brzmienie serii EdgeMax jest dostępna dla jeszcze większej ilości różnych zastosowań.

Offline konfigurator

Umożliwia programowanie offline ustawień konfiguracyjnych, w tym wejść, wyjść, stref i harmonogramu. Funkcja ta pozwala programiście skonfigurować główne ustawienia bez urządzenia i przekazać je ekipie instalacyjnej, eliminując potrzebę obecności na miejscu.

ControlSpace Cloud

Oprogramowanie ControlSpace Cloud umożliwia integratorom zarządzanie, kontrolowanie i sterowanie systemami z dowolnego miejsca na ziemii. Inżynier systemu może otrzymywać powiadomienia o kluczowych parametrach urządzenia takich jak status pracy, błędy, działanie limiterów, czy przesterowany sygnał. Daje to możliwość rozwiązania problemu zanim zostanie od zauważony przez użytkownika. Co więcej integrator może kontrolować wiele systemów naraz.


ControlSpace Accelerator

ControlSpace Accelerator to nowe, wydajne narzędzie dla projektantów systemów oparte na chmurze lub lokalnym oprogramowaniu, które umożliwia szybką konfigurację procesorów ESP-880A, EX-1280 i EX-1280C – podstawowych urządzeń w ekosystemie ControlSpace. Zapewnia bezprecedensowy, usprawniony przepływ pracy konfiguracyjnej, bezpośrednio automatyzując znaczną część projektu ścieżki sygnału i przetwarzania ControlSpace. W ciągu zaledwie kilku minut, w pełni kompleksowy projekt DSP jest gotowy do eksportu do ControlSpace Designer, znacznie skracając kosztowny czas i cenny wysiłek.