Nagłośnienie instalacyjne i przenośne Bose Professional

lip 28, 2021 | wiedza

Dlaczego Bose ?

Znana na całym świecie firma BOSE kojarzona głównie z wysokiej jakości nagłośnienia stosowanego w pojazdach, użytku domowym, rozwiązaniach lotniczych oraz na rynku profesjonalnym to gigant, który od samego początku istnienia tworzy nowe technologie i koncepty stające się później standardami. Jako jeden z największych producentów urządzeń audio marka Bose dba o dostęp do informacji dotyczących linii produktów. W tym celu firma uruchomiła nawet specjalną stronę, na której po zarejestrowaniu się można przeszkolić się z większości produktów TUTAJ

Nasza firma, jako dystrybutor rozwiązań Bose Professional dostarcza i projektuje nagłośnienia instalacyjne oraz przenośne wykorzystywane zarówno dla muzyki tła jak i główne systemy używane dla mniejszych, średnich i dużych wydarzeń artystycznych.

Szerokie spektrum urządzeń z działu Professional pozwala na elastyczne projektowanie systemów nagłośnieniowych dla kościołów, domów kultury, sal koncertowych, filharmonii, stadionów, sal konferencyjnych, klubów, dyskotek, hoteli, powierzchni handlowych i wielu innych miejsc, w których oczekiwana jest wysoka jakość dźwięku, skuteczność i równomierne pokrycie. 

Więcej przykładowych zastosowań instalacji Bose Professional na stronie producenta TUTAJ

Nagłośnienie dostosowane do potrzeb.

Dział systemów Professional ciągle pracuje nad rozwiązaniami w dziedzinie dźwięku, które przynoszą nowe technologie i gotowe urządzenia. Jedno z ostatnich rewolucyjnych urządzeń jak Videobar VB1 oraz VBs z system głośników stereo, sześcioma mikrofonami z kierunkowością mówcy i kamerą wysokiej jakości wpasował się idealnie w aktualne trendy spotkań / konferencji online.

Lub nowy elastyczny system nagłośnienia AMM, określany mianem wielozadaniowego z wieloma opcjami instalacji

Jak zaprojektować system nagłośnienia Bose Professional?

Szeroka paleta głośników, wzmacniaczy i procesorów DSP Bose pozwala zaprojektować elastyczne systemy nagłośnienia dla różnych zastosowań. Nasz zespół, autoryzowani integratorzy produktów Bose Professional są zawsze gotowi aby pomoc w dobraniu odpowiednich urządzeń do Twoich zastosowań. Firma Bose udostępnia również dedykowane oprogramowanie Modeler, w którym w prosty sposób można sprawdzić / skonfigurować system nagłośnienia dostosowany do danego pomieszczenia.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat systemów nagłośnienia instalacyjnego i przenośnego od Bose Professional ?

Skontaktuj się z nami i poznaj wysokiej jakości urządzenia dostosowane do dzisiejszych potrzeb.